Skip Navigation
 

"Villa "Mirandelli" in Bonassola (10 personen)

Italiaanse kust » Vakantiehuizen Ligurische kust (kijk hier)

 
Moderne villa aan zee nabij het dorpje Bonassola, leuke badplaats aan de Riviera.

Villa voor de grotere familie of vriendengroep. De villa ligt 2 kilometer buiten het dorp Levanto, landinwaarts in de heuvels en in de natuurlijke omgeving.

De grote villa beschikt over een grote tuin met zwembad (7,5 bij 4 meter) en een terras welke is voorzien van ligstoelen en parasols.

In de grote woonkamer vindt u de traditionele inrichting, niet erg luxe maar meer standaard zoals veel Italiaanse families hun huizen inrichten. Goede sofabanken, een eethoek en sat tv.

Het huis bestaat uit 2 verdiepingen boven de begane grond. Beneden vindt u ook de keuken, voorzien van wasmachine en vaatwasmachine. Koelkast en vrieskist, kookplaten en oven zijn aanwezig. Koffiemachine staat ter beschikking.

Op de eerste verdieping vindt u 2 slaapkamers met tweepersoonsbedden en 2 badkamers waarvan 1 badkamer met bad, douche en toilet. De andere badkamer met wastafel, douche en toilet.

Op de 2e verdieping zijn eveneens nog 2 slaapkamers waarvan 1 met 4 enkele bedden en een tweepersoonskamer. Hier vindt u een derde badkamer met douche en toilet.

Prijzen per week en beschikbaarheid

januari t/m maart: 1500,-

april: 1990,-

mei en juni: 2600,-

juli t/m 19 augustus: 3750,-

Vanaf 20 augustus t/m september: 2750,-

oktober t/m 23 december: 1500,-

kerst en oud en nieuw: 2400,-

bijkomende kosten:
schoonmaak: 100,-

Is de datum in de kalender geel gekleurd, dan betekent dit, dat de accomodatie op dat moment bezet is. Wij hebben echter altijd goede alternatieven voor een perfect verzorgde vakantie.


Aanvragen