Chalet "Kaider" in Hochkrimml, Zillerthal (10 personen )
Stijlvol wintersportchalet voor 10 personen met wellnessruimte aan de pistes van de Zillerthaler Arena. Chalet met 5 slaapkamers en 5 badruimtes, saunaruimte.
Bekijk de villaLuxe villa aan zee op 300 meter van het strand en centrum van de badplaats De Panne, voorzien van 4 aparte slaapkamers, 3 badkamers, wifi, eigen parkeerplaats en omheinde tuin met fraai terras aan de voet van de duinen.
Offerte aanvragenDoordat de villa in een duin kom is gebouwd geniet u hier van alle rust en privacy. Op de begane grond vindt u naast de ruime woonkamer een grote keuken welke is voorzien van alle kookgemakken zoals: fornuis, oven, magnetron, vaatwasmachine, koelkast, vriesvak, koffiemachine. Ook kunt u gebruik maken van een wasmachine. Op de begane grond vindt u 3 slaapkamers voor 2 personen. Een van deze slaapkamers is voorzien van een eigen inloopdouche en wastafel welke wij aanduiden als de 1e badkamer. Naast deze 3 kamers is er een ruime badkamer met wastafel, douche, bad en toilet op de begane grond. Eveneens is er een apart toilet.
Op de verdieping vindt u de 4e slaapkamer voor 2 personen met extra bed voor de 9e persoon en de 3e badkamer met wastafel, douche en toilet. Ook zijn er op de verdieping 2 terrassen te vinden waarvan er uitzicht is op de boulevard en de zee. Bij de villa is er plaats voor 3 auto’s op eigen parking. Er is gratis wifi in de villa.
Voor de liefhebber van strand en cultuur bent u hier op het juiste adres. Op loopafstand van de fraaie stranden van De Panne en de boulevard met zijn culinaire restaurants, de terrassen met zeezicht en de mooie winkels die de kustplaats rijk is. Maar eveneens de natuur van het duingebied Hoge Blekker. De Panne is een ideale locatie voor de levensgenieter die niet te ver wil reizen om op zijn bestemming te geraken maar toch de culturele mix van Vlaanderen en Frankrijk wil ervaren.
maand | week (€) | weekend (€) | midweek (€) |
januari | 1250 | ||
februari | 1250 | ||
maart | 1350 | ||
april | 1650 | ||
mei | 1650 | ||
juni | 1890 | ||
juli | 2875 | ||
augustus | 2875 | ||
september | 1890 | ||
oktober | 1650 | ||
november | 1450 | ||
december | 1350 | ||
kerst / jaarwisseling | 2000 |
Bijkomende kosten: Schoonmaak € 105,- per verblijf + borgsom € 600,-.
energie naar verbruik
M | T | W | T | F | S | S |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 |
Stijlvol wintersportchalet voor 10 personen met wellnessruimte aan de pistes van de Zillerthaler Arena. Chalet met 5 slaapkamers en 5 badruimtes, saunaruimte.
Bekijk de villaLuxe villa met zwembad in het achterland van Alassio, op 7 kilometer van zee met fraai zwembad, 3 slaapkamers en 2 badkamers. Gelegen aan een van de mooiste stranden van Ligurië. Vakantiehuis is voorzien van airconditioning en internet.
Bekijk de villaGrote. luxe villa in paleisstijl met zwembad welke in koudere periode overdekt is en verwarmd, 6 badkamers en 8 slaapkamers. Geniet u van uw vakantie met grote familie of vriendengroep aan het Comomeer.
Bekijk de villa