Appartement "Sea Corfu", Paleokastritsa (4)
Luxe appartement met zeezicht, 1 aparte slaapkamer en 1 slaapbank, luxe inrichting, moderne keuken en eigen terras met prachtig uitzicht op zee in Paleokastritsa op Corfu.
Bekijk de villaVakantiehuis voor 20 personen met 5 slaapkamers, 3 badkamers, sauna, jacuzzi, op 400 meter van het strand van Westende-Bad aan de Belgische kust.
Offerte aanvragenDe badplaats Middelkerke aan zee welke overloopt in Westende-Bad staat bekend om zijn vele activiteiten in het voorjaar en in de zomer. Geregeld zijn er artiesten of wedstrijden op het strand en in en om het casino. U kunt hier uiteraard leuk fietsen of u neemt de kusttram waarmee u de gehele Belgische kust kunt bezoeken.
De villa beschikt over een modern ingerichte woonkamer met mooie sofabanken en 2 grote eethoeken. Er is een luxe flatscreen en u kunt gebruik maken van gratis wifi. Er is centrale verwarming op elke ruimte waardoor u ook in de wintermaanden gemoedelijk vakantie viert. Op de begane grond vindt u een toilet en een badkamer met wastafel, douche en toilet. Ook is er een apart toilet.
Er zijn in de villa 5 grote slaapkamers te vinden. Er zijn 2 tweepersoonsbedden en 16 enkele bedden verdeeld over deze grote ruimtes. U kunt er vanuit gaan dat de indeling zo is dat er 5 kamers zijn voor 4 personen. Er is 1 slaapkamer welke beschikt over een aparte douchekamer. De andere 2 badkamers zijn apart.
Er is een ruimte met een sauna en jacuzzi ingericht. Verder kunt u gebruik maken van een wasmachine en droger. De keuken is afgesloten en voorzien van alle kookfaciliteiten zoals o.a.:
Buiten kunt u heerlijk genieten van de omheinde tuin met terras.
Jaarlijks vinden heel wat topevenementen plaats in Middelkerke. Middelkerke heeft een speciale traditie voor wat betreft de ontvangst van Vlaamse artiesten. De Sint-Willibrorduskerk is de parochiekerk van Middelkerke. De toren is een overblijfsel van de 17de-eeuwse kerk. Op deze toren na werd de kerk halverwege de 19de eeuw gesloopt en vervangen door een neogotische kerk. Na vernieling in de Eerste Wereldoorlog werd de kerk heropgebouwd in de jaren 20 van de 20ste eeuw. Begin jaren 30 werd de kerk in zuidelijke richting uitgebreid, met ook een tweede zuidoostelijke toren.
Naast Middelkerke zelf behoren tot de gemeente ook de dorpen Leffinge, Lombardsijde, Mannekensveree, Schoree, Sint-Pieters-Kapellee, Slijpee, Westendee en Wilskerke. Middelkerke zelf, Lombardsijde en Westende liggen aan de kustt, Leffinge, Mannekensvere, Schore, Sint-Pieters-Kapelle, Slijpe en Wilskerke zijn typische Vlaamse polderdorpjes. Slijpe en Leffinge zijn qua oppervlakte de grootste dorpen.
januari t/m maart: € 2.550,-
april: € 2.750,-
mei: € 2.890,-
juni: € 2.990,-
juli en augustus: € 3.390,-
september: € 2.900,-
oktober: € 2.650,-
november en december: € 2.550,-
kerst en oud en nieuw per week: € 2.590,-
schoonmaakkosten: € 150,- per verblijf
borgsom: € 400,-
bedlinnen zelf mee te nemen of te huur a € 15,- per set
handdoeken mee te nemen
kinderbedje en stoel (t/m 2 stuks mogelijk)
M | T | W | T | F | S | S |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Luxe appartement met zeezicht, 1 aparte slaapkamer en 1 slaapbank, luxe inrichting, moderne keuken en eigen terras met prachtig uitzicht op zee in Paleokastritsa op Corfu.
Bekijk de villaVilla met zwembad aan de oostkant van Kreta, geschikt voor 8 personen op korte afstand van zee.
Bekijk de villaNieuwe villa met zeezicht en zwembad, 4 slaapkamers en 3 badkamers, op 8 kilometer van Massa Lubbrense aan de zijde van de Amalfikust bij Sant Agata. De villa beschikt over wifi, een kindvriendelijk zwembad in een omheinde tuin.
Bekijk de villa