Villa "Mediterranean Prince" Podgora (10)
Zeer luxe villa, pal aan zee, 4 kilometer ten zuiden van Podgora aan de Makarskakust, met zwembad, eigen strand, dakterrassen en loungehoeken, 5 slaapkamers en 5 badkamers.
Bekijk de villaGeniet u van de zon op uw zonovergoten terras van deze luxe villa in de badplaats Koksijde aan de Belgische kust. Villa met 3 slaapkamers en 2 badkamers.
Offerte aanvragenHet grote huis is rustig gelegen in een residentiéle wijk nabij het centrum van Koksijde. De winkeltjes en restaurantjes liggen op 5 minuten wandelen, de zee en het strand eveneens.
Het huis heeft een frisse inrichting zoals Govilla Moderne Vakantiehuizen het voor ogen heeft. Ook hier komt de sfeer van strand en zee terug in de villa. De ruime tuin met grasveld geeft de kinderen de gelegenheid om veilig te kunnen spelen.
Er is een grote, moderne woonkamer met goede sofa banken en een tv. De moderne keuken beschikt over alle kookfaciliteiten, oven, magnetron, koelkast, vrieskist, koffiemachine, vaatwasmachine.
Er bevinden zich 2 badkamers in de villa, een badkamer met bad, douche en toilet en een badkamer met wastafels, douche en toilet. Er is een jacuzzi bad en een wasmachine.
Er zijn 3 slaapkamers waarvan een kamer met tweepersoonsbed, een kamer met 2 enkele bedden en een kamer met een groot stapelbed. Er is eveneens een divanbed voor 2 personen.
Koksijde is de badplaats gelegen tussen Oostduinkerke en De Panne. U kunt alle overige badplaatsen met gemak bereiken met de kusttram. Fietsen en wandelen in het duingebied Hoge Blekker is een aanrader. Voor het hele warme weer raden wij u aan om het strand van Oostduinkerke te kiezen vanwege het openluchtzwembad die u daar op het strand vindt, een bijzondere lokatie.
Wielrennen en mountainbiken is heel populair in de regio. Er zijn diverse musea te vinden omtrent de kunstenaar Paul Delvaux en ook omtrent de oorlogen. Binnen 45 minuten bent u ook aangekomen in de Westhoek, in de regio Ieper en Passendaele met zijn vele bezienswaardigheden uit de WO1.
Oktober: 1450,-
November t/m december: 1250,-
januari: 1170,-
februari en maart: 1170,-
april t/m juni: 1440,- euro
juli t/m september: 1670,- euro
Bijkomende kosten:
Schoonmaak ter plaatse: 150,- euro
energie n.v.
M | T | W | T | F | S | S |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Zeer luxe villa, pal aan zee, 4 kilometer ten zuiden van Podgora aan de Makarskakust, met zwembad, eigen strand, dakterrassen en loungehoeken, 5 slaapkamers en 5 badkamers.
Bekijk de villaDe villa is gelegen in de rustige wijk van Los Christianos, Assomada de los Eres, op loopafstand van de zee.
Villa met 3 slaapkamers en 3 badkamers.
Bekijk de villaHet twee-kamer appartement met zeer moderne inrichting voor 2 tot 4 personen heeft een groot terras op het zuiden waar u van de zon kunt genieten. Vakantiewoning met 1 slaapkamer en 1 badkamer in Seefeld-Tirol.
Bekijk de villa