Villa Valletta – Marsascala Malta (10-12 personen)
Luxe villa voor 10 tot 12 personen met 5 slaapkamers, 6 badkamers, zwembad, wifi, airconditioning, rustig gelegen en kindvriendelijk op het eiland Malta.
Bekijk de villaEen moderne villa nabij Grasse, met prachtig zwembad en terrasplateau is omringd door een mediterrane tuin, prachtig uitzicht over de Middellandse zee. Villa met 4 slaapkamers en 4 badkamers.
Offerte aanvragenOp 5 kilometer van de mooie stad Grasse aan de Côte d’Azur ligt deze mooie villa, vrijstaand. De villa is opgebouwd uit 3 verdiepingen. De onderste etage heeft schuifdeuren waardoor er veel lichtinval is en waardoor het zwembad gemakkelijk te bereiken is.
In de grote woonruimte staan designmeubels, plavuizen op de vloer en in elke kamer op elke verdieping is airconditioning. De flatsceen tv, dvd en internetverbinding vindt u in de woonruimte. De moderne sofabanken en stoelen geven u het comfort. Er is een grote, moderne keuken welke is ingericht met; kookplaten, kookgerei, oven, magnetron, vaatwasmachine, wasmachine, koffiemachine, koelkast, vrieskist, ijsmaker.
Er zijn op de bovenste verdiepingen 4 aparte slaapkamers. U kunt zelf aangeven of u tweepersoons of enkele bedden wilt. Bedlinnen, handdoeken en badlakens zijn inbegrepen. U kunt gebruik maken van 4 badkamers waarvan 1 badkamer met bad, wastafel, douche en toilet. Daarnaast zijn er 3 badkamers met wastafel, douche en toilet.
Op 2 kilometer van de villa vindt u een aantal kleinere dorpjes met restaurantjes en winkels.
Door de hogere ligging heeft u een prachtig uitzicht op de baai van Cannes en Antibes.
oktober t/m december: 1990,-
kerst en oud en nieuw: 3200,-
januari en februari: 1890,-
maart: 2299,-
april: 2790,-
mei: 2840,-
juni: 2899,-
juli: 4399,-
augustus: 4399,-
september: 3290,-
Bijkomende kosten:
schoonmaak: 140,-
Borg: 500,-
M | T | W | T | F | S | S |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 31 |
Luxe villa voor 10 tot 12 personen met 5 slaapkamers, 6 badkamers, zwembad, wifi, airconditioning, rustig gelegen en kindvriendelijk op het eiland Malta.
Bekijk de villaVilla met 8 slaapkamers, 3 badkamers, zwembad, jacuzzi, sauna, wifi, op 600 meter van het strand van Lönstrup, vlakbij Hjorring, in Noord-Jutland.
Bekijk de villaLuxe villa op 7 kilometer van Porec nabij het dorpje Veleniki, met zwembad, 3 slaapkamers en 3 badkamers, omheinde tuin, groot zonneterras op de verdieping.
Bekijk de villa