Deze grote, luxe villa bevindt zich niet in de buurt van een dorpje. Geheel vrijstaand is dit de ideale lokatie voor een familie of vriendengroep die wil genieten van het uitzicht, het zwembad en het strand.

Ten zuiden van Ajaccio is deze villa te vinden in een bergachtig landschap, beneden aan het strand. Gelegen op 45 kilometer ten zuidwesten van Ajaccio. De grote villa beschikt over een grote, tropische tuin met palmen den prachtige bloemen. Diverse terrassen met uitzicht over de Middellandsezee. Het zwembad grenst aan een terras met zeezicht. Via een trap staat u binnen 100 meter op het strand.

Er is een grote woonruimte met comfortabele zithoek met banken, tafels en stoelen. Er is een open haard voor de gezelligheid. Ook in de winter kan het aangenaam zijn op Corsica. In de keuken vindt u alle nodige faciliteiten; kookplaten, kookgerei, vaatwasmachine, wasmachine, koelkast, vrieskist, koffiemachine, wasmachine, magnetron, toaster. In de villa is een computer aanwezig met internetaansluiting.

U kunt gebruik maken van 6 aparte slaapkamers. Er zijn 4 kamers met elk 2 enkele bedden. Er is een kamer met een tweepersoonsbed en een kamer met 1 enkel bed. Er zijn 6 ruime badkamers te vinden. Hiervan beschikken 4 badkamers over een bad, douche, wastafel en toilet. Er zijn nog 2 aparte badkamers met wastafel, douche en toilet.
Buiten kunt u gebruik maken van meerdere terrassen en tuinsets. Parasols en ligbedjes aan het zwembad.

 

 

Prijzen per week

9000,- per week gehele jaar

Offerte aanvragen

Offerte aanvragen

MTWTFSS
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Vakantiehuis "Liguro" in Lavagna (4 personen)

Prachtig gelegen vakantiehuis voor 4 personen met zwembad, op een heuvel gelegen in het achterland van Chiavari. Vakantiehuis met 2 slaapkamers en 2 badkamers, rustige ligging op 1,5 kilometer van zee.

Bekijk de villa

Villa “Capitano del Mare”, Maiori (14 personen)

Luxe villa met zwembad van 18 meter bij 8 meter, 6 slaapkamers, 6 badkamers, zeezicht, rustig gelegen aan de Amalfikust. Geniet u hier van uw welverdiende vakantie in alle rust en in luxe. De villa is geschikt voor 14 personen. Bij aankomst kunt u wanneer u door de poort bent doorrijden tot aan de villa […]

Bekijk de villa

Villa "Minetti" in Villafranca (6)

Luxe villa voor 6 personen met zwembad, 3 slaapkamers en 2 badkamers aan de Ligurische kust nabij Villafranca, op 5 kilometer landinwaarts van Alassio, de plaats met de mooiste stranden van Ligurië. Villa met airconditioning en wifi.

Bekijk de villa