Villa "Atlantica del Mare" in Sorrento (10)
Verblijf in een prachtige villa op een schitterende lokatie, hoog boven Sorrento met zicht over de gehele Golfo di Napoli. Villa met 4 slaapkamers, extra slaapcouch en 3 badkamers.
Bekijk de villaGeniet u het prachtige uitzicht op zee, de duinen van Hardelot, in deze villa met 3 slaapkamers en 1 badkamer, met zeer moderne inrichting, op 400 meter van het strand.
Offerte aanvragenEen groot huis voor 8 personen bieden wij u aan, aan het strand van Hardelot. De villa is gelegen op een domein in de duinen waar meerdere vakantiehuizen staan. Het is geen vakantiepark!
Op 400 meter van het luxe vakantiehuis vindt u een prachtig en licht aflopend strand, kindvriendelijk zoals wij dat ook in Nederland aan de kust vinden. Aan het strand is een strandrestaurant en een grote parkeerplaats. U kunt dus wandelen naar beneden of met de auto naar het strand.
De villa voor 8 personen beschikt over 3 slaapkamers . Er is een grote woonkamer met comfortabele inrichting en sat-tv. De keuken is uitgerust met alle faciliteiten zoals: vaatwasmachine, kookfaciliteiten, oven, koelkast en vrieskist, magnetron. Er is een ruime eethoek. Twee slaapkamers beschikken over een tweepersoonsbed (boxspring van 2 enkele bedden) en een slaapkamer beschikt over een tweepersoonsbed. In de woonruimte zijn 2 slaapcouches. Alle bedden beschikken over nieuwe, goede boxspringmatrassen. Bedlinnen en handdoeken zijn voorzien in de villa.
De inrichting van elke villa kan afwijken van de foto’s maar ten alle tijde is deze gelijkwaardig-modern.
Er is 1 ruime badkamers te vinden in het huis met bad, douche en toilet. Er is rondom het huis met een terras met tuinstoelen waar u heerlijk kunt genieten van de rust en de mooie omgeving.
Equihen Plage-Hardelot ligt 5 kilometer ten zuiden van Boulogne sur Mer. Het gebied ligt op ongeveer 45 minuten rijden vanaf de grens met België. De kustlijn die verandert ten zuiden van Calais behoorlijk wanneer u aankomt bij Cap Blanc Nez en Cap Gris Nez. De hoge krijtsteenrotsen toren hier ver boven zee uit en u ziet in de verte de Engelse kust. Ten zuiden van Cap Blanc Nez rijdt u richting Wimereux en Ambleteuse naar Boulogne sur Mer. De oude stad met zijn stadsmuren is zeker de moeite waard. De haven heeft de verbinding met Engeland waar u o.a. een dagtocht kunt maken. In de binnenstand zijn goede restaurants en gezellige café’s. De winkels van Boulogne zijn ook de moeite om te bezoeken. Een van de grootste winkelcentra van Europa vindt u in Calais.
kerst en oud en nieuw: 1450,- 1100,- 1100,-
januari en februari: 1100,- 765,- 765,-
maart: 1250,- 900,- 900,-
april: 1450,- 850,- 890,-
vakantieweken april en mei: 1850,- 1250,- 1299,-
mei: 1450,- 950,- 990,-
juni: 1450,- 950,- 1050,-
juli en augustus per week: 1950,-
september: 1350,- 790,- 890,-
oktober: 1350,- 790,- 825,-
herfstvakantie: 1450,- 999,- 1100,-
november en december: 1100,- 750,- 790,-
verplichte kosten:
schoonmaak: 150,- per verblijf
energie per dag: 5,- euro per dag
M | T | W | T | F | S | S |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Verblijf in een prachtige villa op een schitterende lokatie, hoog boven Sorrento met zicht over de gehele Golfo di Napoli. Villa met 4 slaapkamers, extra slaapcouch en 3 badkamers.
Bekijk de villaGeniet u van het prachtige uitzicht over zee, vanuit elke kamer van deze villa, gelegen op een helling buiten Sorrento. Villa met 4 slaapkamers, extra slaaphoek, 3 badkamers.
Bekijk de villaVilla met 4 slaapkamers, 3 badkamers, wifi, gemeenschappelijk zwembad te delen met 1 andere villa, rustig gelegen, op 2 kilometer van Cadenabbia aan het Comomeer. Geniet u hier van de Italiaanse cultuur in het merengebied van Lombardije.
Bekijk de villa