Geniet u van deze luxe villa met verwarmd zwembad aan de Franse kust in het noorden van Normandië. Het vakantiehuis voor 8 personen is een verbouwde boerderij in Franse stijl met een grote tuin en groot terras rondom. Hier geniet u van de echte Franse cultuur van kaas, wijn en escargots die hier gegeten worden maar uiteraard ook van de vele goede visrestaurants die de omgeving van Deauville en Honfleur u te bieden heeft.

De villa is ingericht met nieuwe meubels en beschikt over een ruime woonkamer voorzien van comfortabele stoelen en zithoek met sat-tv. U heeft hier beschikking over wifi. De ruime eetkeuken is voorzien van alle kookgemakken zoals: oven, kookgerei, kookplaten, koelkast, vrieskist, magnetron, koffiemachine. Verder staat er een wasmachine.

Op de verdieping vindt u 4 slaapkamers waarvan 3 kamers met tweepersoonsbedden en 1 kamer met 2 enkele bedden. Er zijn 2 badkamers te gebruiken waarvan een badruimte met wasbak, douche, bad en toilet en de andere is een kleine badkamer met wasbak, douche en toilet.

U kunt aan de villa parkeren.

 

 

 

 

 

 

Zoals ten tijde van Coco Chanel ademt Dauville nog steeds elegantie en stijl uit. Hier flaneren wordt voor velen een echt genot. Voor watersporters is de plezierhaven een absolute must. Bezoekers van over de hele wereld zullen het hotelaanbod, de baduitrusting en de sfeer van het Casino weten te waarderen. U zult een lange strandwandeling langs het fijne zandstrand niet kunnen weerstaan. Deze Weg ‘les planches’ is beroemd voor de strandcabines die de namen dragen van de filmsterren die ooit Deauville bezocht hebben. Veelkleurige parasols en strandzetels zijn de noodzakelijke toebehoren om volop van het Normandische licht te kunnen genieten, licht dat de impressionisten zo dierbaar was, een magische cocktail van zon, golven en wolken die spelen met zonnenstralen. Her jaarlijkse festival van de Amerikaanse film trekt talrijke filmsterren en betekent een jaarlijks hoogtepunt in Deauville. Zonder echter de paardenkoersen, waar zeker niet de minst bekende paarden vanuit het koerscircuit tegen elkaar streden.

Prijzen per week

januari t.m maart: op aanvraag (geen zwembad)

april en mei: 2000,-

juni: 2850,-

juli en augustus: 3100,-

september: 3000,-

oktober: 2850,-

november en december: op aanvraag

kerst en oud en nieuw: idem

schoonmaakkosten: 100,- per verblijf

Offerte aanvragen

Offerte aanvragen

MTWTFSS
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Villa-appartementen "Mare del Sur" in Albenga ( 2,4 en 6 personen)

Domein met enkele villa’s. In elke villa bevinden zich 2 appartementen met eigen terras of dakterras. Gelegen rondom een zwembad met grasveld. Op het domein is een klein restaurant aanwezig, op 200 meter van het strand.

Bekijk de villa

Villa "Bardolini" in Salo, Gardameer (8)

Luxe villa aan het Gardameer voorzien van 4 slaapkamers en 5 badkamers met uitzicht op het meer en een prachtig zwembad. Unieke locatie in Lombardije, kindvriendelijke locatie. Voorzien van airconditioning en wifi.

Bekijk de villa

Villa “5 étoiles”, Beaulieu sur Mer (12 personen)

Zeer luxe villa***** voor 12 personen met 5 slaapkamers, 5 badkamers ensuite, zwembad, zeezicht, parkeerdek voor 5 auto’s. Geniet u van deze unieke lokatie met uitzicht over de Middellandse Zee. In deze ultra luxe villa wordt u een hartelijk welkom geheten bij aankomst. De villa staat op een grondstuk va 850 m2 en heeft een […]

Bekijk de villa