"Danskahus" in Tranum, Noord- Jutland (6 personen)
Prachtig vakantiehuis met frisse en moderne inrichting in het uiterste noorden van Denemarken.
Vakantiehuis met 3 slaapkamers, 1 badkamer met sauna en jacuzzi.
Moderne villa welke rustig gelegen is op korte afstand van de gezellige boulevard van Cagnes sur Mer, met prachtig zwembad. Villa met 4 slaapkamers en 3 badkamers.
Offerte aanvragenDeze villa is geschikt voor 11 personen. Buiten vindt u een groot zwembad met terras voorzien van ligbedjes en parasols. De grote omheinde tuin is voorzien van subtropische planten, palmen en cypressen.
De grote woonkamer is ingericht met moderne interieur, witte designbanken en goede stoelen bij de eethoek. Er is een flatscreen, dvd, cd en internetverbinding.
U kunt gebruik maken van 4 grote slaapkamers. Er zijn 4 kamers met elk 2 enkele bedden. U kunt 3 enkele bedden toevoegen waar u zelf wilt. Er zijn 3 ruime badkamers met bad, douche, wastafel en toilet.
De keuken is modern ingericht en voorzien van alle kookgemakken; oven,vkookplaten, kookgerei, magnetron, koffiemachine, vaatwasmachine, koelkast, vrieskist en wasmachine.
Dicht bij Cannes en Nice ligt het kleine stadje Cagnes-sur-Mer, door veel mensen wordt hier langs gereden op weg naar Vence en St.Paul-de-Vence. Het kunstenaarsdorp is hoog gelegen en heeft hierdoor prachtige vergezichten over de Côte d’Azur. Leuke oude huisjes, steile, smalle straatjes. Vooral in het hoogseizoen door veel toeristen worden bevolkt. Rijdt u de weg verder naar het noorden, dan voert hij over de Col de Vence, die erg geliefd is bij wielrenners. Het wintersportoord Gréoliores is daar vlak bij, en bij helder weer heeft u uitzicht op zee. Mooi zijn ook de Gorges van het riviertje Loup en de parfumstad Grasse.
oktober: 2290,-
november en december: 1899,-
kerst en oud en nieuw per week: 3100,-
januari t/m maart: 1899,-
april: 3100,-
mei: 2390,-
meivakantie: 3100,-
juni: 3100,-
juli en augustus: 4400,-
september: 3900,-
Bijkomende kosten: schoonmaak: 150,-
borgsom: 1500,-
M | T | W | T | F | S | S |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Prachtig vakantiehuis met frisse en moderne inrichting in het uiterste noorden van Denemarken.
Vakantiehuis met 3 slaapkamers, 1 badkamer met sauna en jacuzzi.
Luxe appartement met uitzicht op het Lago di Maggiore nabij het plaatsje Colmegna op 2 kilometer van het meer, met 3 aparte slaapkamers zeer moderne inrichting.
Bekijk de villaModern vakantiehuis in de heuvels in het achterland van Inperia, op 12 kilometer van Diano Marina met een prachtig uitzicht over de kust van Ligurië. Het huis beschikt over een zwembad, 3 slaapkamers en 2 badkamers.
Bekijk de villa