Almirida is een klein gezellig plaatsje aan zee tussen de steden Rethymnon en Chania. Op 31 kilometer afstand van Chania.

De villa is voorzien van een grote woonruimte met airconditioning. De sofabanken zijn modern en nieuw, de eethoek is geschikt voor 8 personen. Op de begane grond vindt u eveneens een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een badkamer met bad, douche, wastafels en toilet.

De grote keuken is modern ingericht en voorzien van alle faciliteiten: oven, magnetron, koelkast, vriesvak, koffiemachine, vaatwasser, wasmachine, kookplaten.

Op de verdieping vindt u nog eens 2 ruime slaapkamers met elk 2 éénpersoonsbedden. Ook kunt u hier gebruik maken van de extra badkamer met douche en toilet.

Aan het zwembad vindt u de ligstoelen en het terras. In de villa is een wasmachine aanwezig en sateliet-tv.

Almirida of Almyrida is een klein dorp met twee stranden. De Grieken gebruiken wel vaker namen door elkaar heen. Het zijn geen grote stranden maar wel aardig, en er zijn nog wat meer stranden op loopafstand. Het ligt in de baai van Souda, ongeveer 25km ten westen van Chania. Het is er nog redelijk rustig, met wat taverna’s aan het water en een paar hotels. Sommige van de huizen staan gewoon in de zee, waardoor het een mini Venetie lijkt.

 

 

Langs het strand zijn een aantal restaurants met een adembenemend uitzicht over het strand en de Souda baai. De zonsondergangen in dit deel van Kreta, de baai van Souda, zijn spectaculair. Op beide stranden zijn zonnebedjes en parasols te huur, of zelfs zeilboten voor dagtochten rond het schiereiland. Op het westelijke Almirida strand is een windsurfschool. Er zijn tal van winkels en taverna’s langs de voorzijde.

 

Prijzen per week

April, mei en juni: 1090,-
Juli en augustus: 2199,-
September: 1799,-
Oktober: 1190,-
November en december: 1090,-
Bijkomende kosten: geen

Offerte aanvragen

Offerte aanvragen

MTWTFSS
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Chalet Nendaz – Haute Nendaz, Zwitserland (10 personen)

Luxe chalet met 5 slaapkamers en 4 badkamers, sauna, gelegen op 500 meter van de liften. Wintersportchalet in groot skigebied in Zwitserland waar u geniet van de luxe die het chalet u te bieden heeft.

Bekijk de villa

Villa "Libella" in Chiavari (5 personen)

Villa met zwembad en modern ingericht, gelegen in de heuvels buiten Chiavari, op 5 kilometer van het strand van Chiavari. Villa met 2 slaapkamers en 2 badkamers.

Bekijk de villa

Villa "Caba", Barcelona (16 personen)

Luxe villa met zwembad, 6 slaapkamers, 6 badkamers, wifi, airconditioning, rustig gelegen in het stadsdeel la Miranda nabij het stadion Nou Camp van FC Barcelona.

Bekijk de villa