Vakantiehuis "Costa Blanca" in Oostduinkerke (6)
Op 200 meter van de boulevard en het strand van Oostduinkerke-Bad vindt u dit moderne vakantiehuis met zwembad aan de Belgische kust. Vakantiehuis met 3 slaapkamers en 1 badkamer.
Bekijk de villaVakantiewoning op kleinschalig domein, waar nog 3 andere vakantiewoningen staan, met gebruik van zwembad, 1 slaapkamer en 2 extra bedden in woonruimte, airco en wifi.
Offerte aanvragenVakantiewoning, rustig gelegen voor maximaal 4 personen op kleinschalig domein waar de eigenaar 4 vakantiewoningen verhuurd voor 4 personen. Deze woning is nieuw ingericht met nieuwe bedden en overige meubels. Het huis ligt op 4 kilometer van Diano Marina en zijn mooie stranden aan de Ligurische kust.
In de keuken is een standaard keuken aanwezig met kookplaten, koelkast, vrieskist, kookgerei, koffiemachine, vaatwasmachine. Er is in de woning airconditioning en wifi.
De woonkamer is uitgerust met een goed sofabank waarvan u 2 bedden kunt maken. Er is een sat-tv in de woonkamer. Er is 1 aparte slaapkamer met tweepersoonsbed en voldoende kastruimte.
U kunt gebruik maken van een ruime badkamer met wastafel, douche en toilet.
Buiten in de tuin vindt u een zwembad met een massagestroom in het bad. Rondom zijn ligbedden en parasols. Ook heeft u bij uw eigen woning een klein terras met tuinset.
Geniet u hier van een rustige vakantie op 4 kilometer buiten Diano Marina, in de heuvels.
november en december: 550,-
kerst en oud en nieuw per week: 640,-
januari t/m maart: 490,-
april: 799,-
mei: 990,-
juni: 1199,-
juli en augustus: 1350,-
september: 1199,-
oktober: 650,-
schoonmaak: 50,- per verblijf
M | T | W | T | F | S | S |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Op 200 meter van de boulevard en het strand van Oostduinkerke-Bad vindt u dit moderne vakantiehuis met zwembad aan de Belgische kust. Vakantiehuis met 3 slaapkamers en 1 badkamer.
Bekijk de villaLuxe appartement met zeezicht, 1 aparte slaapkamer en 1 slaapbank, luxe inrichting, moderne keuken en eigen terras met prachtig uitzicht op zee in Paleokastritsa op Corfu.
Bekijk de villaGeheel nieuwe villa, gebouwd in 2010 op een heuvel in het achterland van Cagnes sur Mer, op 14 kilometer van deze fraaie badplaats. Villa met 3 slaapkamers en 3 badkamers.
Bekijk de villa