De tuin van de villa is geheel omheind en u vindt er olijvenbomen en palmbomen. Kinderen kunnen hier veilig spelen en genieten van het grote zwembad welke is omringd door een groot terras met ligstoelen en parasols.

Vanuit de tuin heeft u een schitterend, adembenemend uitzicht over het dal, de zee en op de Alpen.

De zeer grote woonkamer is verdeeld over 3 ruimtes; een comfortabele eethoek, een kamer met open-haard en een ruime zithoek met sat.tv. Vanuit deze woonkamer heeft u gelijk toegang tot 3 badkamers, gemakkelijk wanneer u na het zwemmen even wilt gaan douchen.

In de ruimte beneden de woonkamer vindt u een grote slaapkamer met tweepersoonsbed en een aangrenzende badkamer met bad, douche en toilet. Ook vindt u hier een kleinere slaapkamer met tweepersoonsbed en een kleine badkamer met douche en toilet. De Finse sauna treft u ook aan in dit deel van de villa.

Op de 1e étage vindt u een slaapkamer met 2 enkele bedden en wederom een slaapkamer met een tweepersoonsbed.


Buiten bij het zwembad kunt u nog gebruik maken van een turks stoombad. De villa is dus ook uitstekend te huren in de wintermaanden.

Afstanden:

Nice: ca. 80 kilometer

Ventimigila: 15 kilometer

Stranden 10 km

 

 

Het direkte achterland van Ventimiglia kenmerkt zicht vanwege zijn prachtige heuvels en uitzicht over de Riviera. Hier kunt u prachtig fietsen en wandelen. U bent binnen de 10 kilometer aan zee bij de mooiste stranden en binnen een uur in Frankrijk.

Prijzen per week

september en oktober: 2950,-
november t/m december: 1950,-
januari: 1950,-
februari en maart: 1950,-
april t/m mei: 3350,-
juni: 3900,-
juli en augustus: 4500,-

Bijkomende kosten:

schoonmaak: 100,-

Borgsom: 1000,- ter plekke
huisdieren toegestaan: 1

Offerte aanvragen

Offerte aanvragen

Villa met 4 slaapkamers en 3 badkamers aan zee, Liguria

MTWTFSS
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Villa "Luganello" in Porlezza, Lago di Lugano (6 personen)

Geniet u van een van de mooiste gebieden die Lombardije rijk is, het Lago di Lugano in het plaatsje Porlezza.

Bekijk de villa

Appartement "Maggiore" in Colmegna (8)

Luxe appartement met uitzicht op het Lago di Maggiore nabij het plaatsje Colmegna op 2 kilometer van het meer, met 3 aparte slaapkamers zeer moderne inrichting.

Bekijk de villa

Villa "Le Touquet" in Touquet Plage (8)

Groot vakantiehuis met 4 slaapkamers en 2 ruime badkamers op 800 meter van het strand van de badplaats Le Touquet Plage aan de Franse kust.

Bekijk de villa