Vakantiehuis "Oostzee", Aalborgerbocht (8 personen)
Geniet u van het klimaat in Denemarken wanneer u hier een lange strandwandeling maakt.
Vakantiehuis met binnenzwembad, 4 slaapkamers en 2 badkamers aan de Deense kust.
Geniet u van de stilte in de prachtige tuin met citroenbomen en cypressen wanneer u van het uitzicht geniet over de Amalfikust. Villa met 2 slaapkamers, 2 badkamers.
Offerte aanvragenGeniet u van de stilte in de prachtige tuin met citroenbomen en cypressen wanneer u van het uitzicht geniet over de Amalfikust.
Een mooie villa voor een gezin of stel vrienden. Moderne inrichting en voorzien van alle faciliteiten. Een prachtig zwembad en op 7 kilometer van Sorrento en op korte afstand van Positano en Amalfi. Op 50 kilometer van het vliegveld van Napels en dicht bij de trein naar Pompeï en Herculaneum.
GoVilla Moderne Vakantiehuizen biedt deze prachtige villa aan om u kennis te laten maken met deze prachtige omgeving. In de villa is een ruime woonkamer met goede stoelen en banken en tv. De keuken is voorzien van kookgerei, oven, kookplaten, magnetron, koelkast, vrieskist en wasmachine. In het vakantiehuis is een wifi verbinding.
U kunt gebruik maken van 2 ruime slaapkamers met tweepersoonsbedden. Er is in de woonkamer een slaapbank waarvan en goed bed voor 1 persoon kan worden gemaakt. Er zijn 2 badkamers in de villa te vinden, elk met bad, douche, wastafel, bidet en toilet.
Buiten aan het zwembad zijn er ligbedjes en parasols. Op het terras is er een tuinset voor 6 personen.
april: 1440,-
mei: 1635,-
juni: 1599,-
juli en augustus: 2099,-
september: 1700,-
oktober: 1190,-
november: 1245,-
Bijkomende kosten:
schoonmaak: 70,-
airco: 30,-
M | T | W | T | F | S | S |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Geniet u van het klimaat in Denemarken wanneer u hier een lange strandwandeling maakt.
Vakantiehuis met binnenzwembad, 4 slaapkamers en 2 badkamers aan de Deense kust.
Domein met enkele villa’s. In elke villa bevinden zich 2 appartementen met eigen terras of dakterras. Gelegen rondom een zwembad met grasveld. Op het domein is een klein restaurant aanwezig, op 200 meter van het strand.
Bekijk de villaGeniet u van een van de mooiste gebieden die Lombardije rijk is, het Lago di Lugano in het plaatsje Porlezza.
Bekijk de villa