Villa "Alcamar", Alcudia, Mallorca (8)
Luxe villa met zeezicht in Alcanada, villawijk van Alcudia, op loopafstand van restaurantjes en vertier, op 30 meter van het strand met prachtig zwembad, 4 slaapkamers en 2 badkamers.
Bekijk de villaVilla met zwembad en modern ingericht, gelegen in de heuvels buiten Chiavari, op 5 kilometer van het strand van Chiavari. Villa met 2 slaapkamers en 2 badkamers.
Offerte aanvragenDe moderne villa is gelegen op een heuvel aan de Ligurische kust. Vanuit Portofino en Chiavari rijdt u gemakkelijk de heuvels in om de villa te bereiken. U geniet van een prachtig uitzicht over de heuvels en over de Bloemenriviera. Het zwembad is in het voorjaar en zomer uiteraard gevuld en u kunt genieten van de zon op uw terras met ligstoelen.
Rondom de villa is een mooie tuin met diverse Mediterrane bomen en planten. De woonkamer is groot en voorzien van moderne meubels, sat.tv en eethoek. Vanuit de kamer geniet u eveneens het prachtige uitzicht. De keuken is modern en voorzien van koelkast, vrieskist, magnetron, kookgerei, oven, koffiemachine, vaatwasmachine en wasmachine. Op de etage vindt u 2 slaapkamers waarvan een kamer met tweepersoonsbed en een kamer met 3 enkele bedden. Er zijn 2 badkamers waarvan een badkamer met bad, douche en toilet en een kleinere badkamer met wastafel en douche. De eigenaar van de villa is een zeer gastvrij persoon. Hij komt af en toe langs om de tuin te onderhouden en te sproeien.
Bijkomende kosten: Schoonmaak en energie: 75,- euro per verblijf borgsom: 200,- euro
M | T | W | T | F | S | S |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 31 |
Luxe villa met zeezicht in Alcanada, villawijk van Alcudia, op loopafstand van restaurantjes en vertier, op 30 meter van het strand met prachtig zwembad, 4 slaapkamers en 2 badkamers.
Bekijk de villaGeniet u van de frisse zeelucht, de stralende zon en de luxe van het vakantiehuis aan de Duitse kust, vanuit uw strandkorf. Villa met 3 slaapkamers en 2 badkamers.
Bekijk de villaVakantiehuis voor 8 personen met zwembad en zeezicht aan de Amalfikust met 3 aparte slaapkamers en extra bed in woonruimte, 2 badkamers, rustig gelegen op 300 meter van het centrum.
Bekijk de villa