Een groot vakantiehuis voor 6 personen aan de oevers van het beeldschone Lago di Lugano. Het vakantiehuis is gelegen op een domein aan het meer waar meerdere appartementen zijn gebouwd. Het zwembad is nieuw en 20 meter lang. Het domein is voorzien van prachtige cypressen en wandelpaden langs het meer.

Op 100 meter van het luxe vakantiehuis vindt u een prachtig en licht aflopend strand, kindvriendelijk. De villa voor 6 personen beschikt over 3 slaapkamers met uitzicht over het meer. Er is een grote woonkamer met comfortabele inrichting en sat-tv. De keuken is uitgerust met alle faciliteiten zoals: vaatwasmachine, kookfaciliteiten, oven, koelkast en vrieskist, magnetron. Er is een ruime eethoek. Er zijn 2 badkamers te vinden in het huis waarvan 1 badkamer met whirlpool, douche en toilet. De andere badkamer met wastafel, douche en toilet.  Er is een grote tuin rondom het huis met een terras met tuinstoelen waar u heerlijk kunt genieten van de rust en de mooie omgeving.

 

 

 

Informatie over Porlezza

Porlezza, ligt aan de oostelijke oever van het Meer van Lugano, en net als alle steden in dit gebied profiteert het van een heerlijk microklimaat. Dit geeft het gebied een prachtige groene uitstraling tot aan de toppen van de bergen. Vanwege dit en de gemakkelijke toegang tot de bergpaden, is de regio zeer aantrekkelijk voor wandelaars, wandelaars, fotografen en de outdoor liefhebber. Blijkbaar zijn er zelfs naturisten terreinen voor de meer avontuurlijke. Porlezza is een typisch middeleeuws barok stadje met monumenten die een bezoek waard zijn zoals de Romaanse kapel van St. Maurizio en St. Maria dei Miracoli (16e eeuw).

De regio Porlezza heeft het grootste aantal van de prachtige natuurlijke grotten en holen in Lombardije, in het bijzonder in de “Larian driehoek”, een gebied waar het natuurlijke ondergrondse erosie proces van het water bevordert wordt. Op 30 minuten afstand ligt de stad Milaan waar je geweldig kunt winkelen.

 

Prijzen per week

Januari t/m maart: 850,-
April, mei: 1050,-
Juni: 1490,-
Juli t/m september: 1890,-
Oktober: 1450,-
November, december: 850,-
Feestdagen december: 1850,-

Bijkomende kosten:
* Schoonmaak 65,-

Offerte aanvragen

Offerte aanvragen

MTWTFSS
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Villa "Ragazzi" in Citadella del Capo (6)

Vakantiehuis met zwembad op een locatie met zeezicht, 3 slaapkamers en 2 badkamers, wifi en airconditioning aan de Thyreense kust van Calabrië op 90 kilometer ten zuiden van de luchthaven in Lamezia Terme.

Bekijk de villa

Chalet "Nykobing" in Falster, Lolland (10)

U bent te gast in een luxe vakantiehuis met binnenzwembad, gelegen aan het strand en niet ver van Nykobing op het schiereiland Lolland. Chalet met 5 slaapkamers en 2 badkamers.

Bekijk de villa