Villa "Nautica" in Palamos (8)
Geniet u van de designvilla, met groot zwembad, luxe inrichting, mooie badkamers en goede bedden.
Villa met 4 slaapkamers en 2 ruime badkamers.
Bekijk de villaLuxe villa voor 8 personen met 3 slaapkamers en 2 badkamers, pal aan het Lago di Lugano met verwarmd zwembad, airconditioning, wifi. Aan de Italiaanse zijde van het Meer van Lugano op 21 kilometer van Lugano en op 12 kilometer van Menaggio aan het Comomeer.
Offerte aanvragenOp ca. 100 kilometer van het vliegveld van Milano Malpensa is het merengebied tussen het Lago di Lugano en Lago di Como zeer goed te bereiken. Vanaf Lugano is het nog 20 kilometer naar deze streek vanaf het treinstation.
De villa is zeer rustig gelegen, aan de voet van de heuvels van het kleine dorp Corrido, onder aan het meer. Naar het drukkere Porlezza is het nog 2 kilometer waar u meerdere winkels en uitgaansmogelijkheden vindt.
Deze luxe villa aan het meer van Lugano is ingericht in de gezellige romantic italian style maar dan wel met nieuwe meubels. De woonkamer is weer in een moderne designstijl ingericht. Overal in de villa geniet u van het fraaie uitzicht over het meer van Lugano. De grote tuin aan de voorzijde bestaat uit een grasveld met groot terras voorzien van terrasstoelen, ligbedden en parasols.
In de woonruimte van de villa zijn comfortabele stoelen en loungebanken aanwezig. Ook in de wintermaanden is de villa goed verwarmd met cv. Vanuit de woonkamer geniet u van de subtropische omgeving van het Lago di Lugano in al zijn facetten. Palmbomen, cipressen, azuurblauw water. In de avond ziet u de zon ondergaan en eveneens geniet u hier elke dag van de rust en het kabbelen van het water.
In de villa vindt u 3 ruime slaapkamers voor 2 personen en 2 ruime badkamers. Twee slaapkamers met tweepersoonsbedden bevinden zich op de eerste verdieping waar u eveneens de grote badkamer vindt met bad, douche, bidet, wastafel en toilet. Op de begane grond is een slaapkamer met groot stapelbed en een slaapcouch waarvan u een volwaardig tweepersoonsbed kunt maken. Hier bevindt zich de 2e badkamer met wastafel, douche en toilet.
In de villa kunt u gebruik maken van een wasmachine en droger. Er is gratis wifi in de villa. In de keuken zijn alle moderne faciliteiten aanwezig zoals: vaatwasmachine, koelkast, vrieskist, magnetron, oven, kookplaten, koffiemachine, kookgerei.
Grenzend aan de keuken vindt u een eethoek voor 8 personen. Uiteraard is het mogelijk om via de schuifdeuren op het terras te gaan dineren en/of te ontbijten.
juli en augustus: 6250,-
september: 4950,-
oktober: 4750,-
november en december: 3850,-
kerst en oud en nieuw per week: 4750,-
januari t/m maart: 3900,-
april: 4100,-
mei: 4850,-
juni: 4950,-
bijkomende kosten:
geen
M | T | W | T | F | S | S |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Geniet u van de designvilla, met groot zwembad, luxe inrichting, mooie badkamers en goede bedden.
Villa met 4 slaapkamers en 2 ruime badkamers.
Bekijk de villaLuxe maisonette-appartement voor 3 personen op 500 meter van de oever van het Comomeer. Luxe ingericht appartement met 2 aparte slaapkamers, wifi, airconditioning, verwarmd zwembad, in een gezellige, prachtige omgeving.
Bekijk de villaLuxe appartement voor 6 personen op 200 meter van het prachtige strand van Oye Plage aan de Côte Opale in Nord-Pas de Calais. Appartement met 2 slaapkamers en 1 badkamer. magnetron Douche Beddengoed inbegrepen Op het platteland Speeltuin Vaatwasser Ontbijt faciliteiten (facultatief) Parking Keuken Koelkast Flatscreen TV OMSCHRIJVING Dit vakantieverblijf heeft een slaapkamer met een […]
Bekijk de villa