De villa staat op zekere hoogte boven zeeniveau en geniet een prachtig uitzicht. Buiten de villa ziet u een fraaie tuin met palmen en een grasveld aan de zijde van de zee. Hier vindt u het ovaalvormige zwembad met terras met ligbedden en parasols. Eveneens is er een groot terras met tuinset waar u geniet van uw ontbijt of avondzon onder het genot van een wijntje.

  • gratis wifi (zonder het downloaden van muziek of film)
  • grote woonruimte voorzien van comfortabele banken en stoelen, als ook televisie
  • ruime eethoek om gezellig samen te eten
  • speelzaal onder garage met tafeltennis, biljart en flipperkast en speelgoed voor de kinderen
  • 5 slaapkamers in de villa waarvan 3 kamers met tweepersoonsbedden, een kamer met 2 enkele bedden en een kamer met een éénpersoonsbed. Het is mogelijk dat u met 10 personen wilt verblijven indien u bereid bent om zelf iets mee te nemen zoals matras of luchtbed.
  • 3 badkamers waarvan 1 ruime badkamer met wastafel, bad, douche en toilet. En 2 badkamers met wasbak, douche en toilet.
  • In de hal is een apart toilet.
  • Keuken voorzien van vaatwasmachine en als extra een wasmachine.

 

Aan de kust van Liguria is er altijd veel te beleven. Aan de mooie stranden en in de prachtige stadjes kunt u heerlijk winkelen en op een terras genieten van het mooie weer. Deze villa is gelegen tussen Santo Stefano al Mare en Imperia nabij het dorp Cavi. De regio kenmerkt zicht vanwege zijn fraaie natuur, de vele palmbomen en de afwisseling in het landschap. Fraaie strandbochten van zand en kiezel.

Prijzen per week

maand per week (€)
januari 2.400
februari 2.400
maart 2.700
april 2.800
mei 2.900
juni 3.400
juli 3.500
augustus 3.500
september 2.500
oktober 2.400
november 2.400
december 2.400
kerst / jaarwisseling 2.650

Bijkomende kosten: schoonmaak € 200,- per verblijf + borgsom € 400,-.

Offerte aanvragen

Offerte aanvragen

MTWTFSS
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Vakantiehuis "San Paolo" in San Juan (6)

Het moderne en luxe vakantiehuis beschikt over 3 slaapkamers met allen een eigen badkamer.

 

Bekijk de villa

Villa Westende aan zee – Westende

Vakantiehuis voor 20 personen met 5 slaapkamers, 3 badkamers, sauna, jacuzzi, op 400 meter van het strand van Westende-Bad aan de Belgische kust.

Bekijk de villa

Villa "La Parasol" in Porto Vecchio (6)

Geniet u van de wuivende palmen in het zuiden van Corsica, in deze luxe villa met zwembad. Villa met 3 slaapkamers en 2 badkamers.

Bekijk de villa