Villa "Ter Duinen", Oostduinkerke aan zee
Grote villa voor 13 personen met 5 slaapkamers, 2 badkamers, wifi, rustig gelegen op 300 meter van het strand van Oostduinkerke-Bad.
Bekijk de villaBent u liefhebber van de noordkant van de Costa Brava? Kies dan voor deze mooie villa aan het strand van Begur.
Villa met 4 slaapkamers en 2 badkamers.
Offerte aanvragenOp loopafstand van de eerste winkeltjes, terrasjes en restaurants bent u hier binnen 200 meter op het strand van Begur. Het plaatsje Palafrugell-Begur is een gezellige badplaats op 40 kilometer van Girona en op 100 kilometer van Barcelona in noordelijke richting.
De vlakke stranden zijn ideaal voor gezinnen met kinderen. De villa heeft een omheinde tuin met terras waar u ligbedjes en parasols kunt gebruiken aan het zwembad van 8×4. In de villa is een ruime woonkamer te vinden met witte muren, waardoor het geheel koel is en waardoor u de airco bijna nooit hoeft te gebruiken. De blauwe meubels steken mooi af aan de witte muren. Er is een sat-tv en internetverbinding.
De keuken is van alle kookfaciliteiten voorzien zoals: oven, magnetron, koelkast, vreiskist, kookgerei, koffiemachine, toaster, vaatwasmachine. Er is een wasmachine aanwezig. U kunt gebruik maken van 2 ruime badkamers met wasbak, douche, bad en toilet. Er zijn 4 aparte slaapkamers waarvan 2 kamers met tweepersoonsbedden en 2 kamers met elk 2 enkele bedden. Bedlinnen is aanwezig.
Oktober: 2150,-
November t/m december: 1990,-
december 18 t/m 25: 2350,-
januari: 1500,-
februari en maart: 1500,-
april t/m juni: 1850,-
juli t/m september: 3290,-
Bijkomende kosten: schoonmaak: 100,-
M | T | W | T | F | S | S |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 31 |
Grote villa voor 13 personen met 5 slaapkamers, 2 badkamers, wifi, rustig gelegen op 300 meter van het strand van Oostduinkerke-Bad.
Bekijk de villaLuxe villa voor 10 personen, met 6 slaapkamers en 5 badkamers, fraai zwembad en prachtig uitzicht op 150 meter van het centrum en het strand. Tijdens onze dienstreis naar Sardinië hebben wij deze villa bezocht. De zeer gastvrije eigenaar heeft ons prima ontvangen en wij hebben de gehele villa bekeken. De villa bestaat uit een […]
Bekijk de villaHet levendige eiland Borkum nodigt u uit om eens een bezoek te brengen aan “Strandparel”, een van de meest luxe vakantiehuizen op het eiland. Vakantiewoning met 2 slaapkamers en 2 badkamers.
Bekijk de villa