Villa "Caba", Barcelona (16 personen)
Luxe villa met zwembad, 6 slaapkamers, 6 badkamers, wifi, airconditioning, rustig gelegen in het stadsdeel la Miranda nabij het stadion Nou Camp van FC Barcelona.
Bekijk de villaEen witte villa aan zee, aan de Noordzeekust van Duitsland op de route naar Denemarken, geniet u van de luxe en de ruimte. Villa met 3 slaapkamers en 2 badkamers, Schleswig-Holstein.
Offerte aanvragenDe villa staat direct aan de dijk met grasland en uitzicht op zee. De villa bestaat uit 2 verdiepingen.
Beneden vindt u een grote woonkamer met moderne meubels, flatscreen tv, dvd en internetverbinding. Er is een moderne eethoek voor 8 personen en er staat een ruime slaapbank in de woonkamer voor 2 personen. De moderne keuken beschikt over kookplaten, kookgerei, vaatwasmachine, oven, koelkast, vriezer, magnetron, koffiemachine, waterkoker. Boven vindt u 3 ruime slaapkamers waarvan 2 kamers met 2 enkele bedden en een kamer met tweepersoonsbed. De matrassen zijn lang en sterk. Er zijn donsdekbedden en kussens. U kunt bedlinnen huren maar ook zelf meenemen.
U kunt gebruik maken van 2 ruime badkamers. Een badkamer beschikt over wastafel, douche en toilet. De andere badkamer over bad met jacuzzi, wastafel, douche en toilet. Er is eveneens een sauna.
Er is rondom de villa voldoende ruimte en een terras. Er staan eveneens 2 herenfietsen en 2 damesfietsen tot uw beschikking.
Norddeich in Schleswig Holstein dient u niet te verwarren met Norddeich bij Emden in Ostfriesland. Deze villa ligt op 2 kilometer van dit plaatsje aan de Noordzeekust en op 13 kilometer ten zuiden van Sankt Peter Ording, een meer bekendere kuurbadplaats. Eveneens bent u niet ver verwijdert van het eiland Sylt welke u met de auto kunt bereiken vanwege de strekdam.
maand | per week (€) |
januari | 950 |
februari | 950 |
maart | 950 |
april | 1.240 |
mei | 1.299 |
juni | 1.350 |
juli | 1.599 |
augustus | 1.599 |
september | 1.350 |
oktober | 1.295 |
november | 950 |
december | 950 |
kerst / jaarwisseling | 1.150 |
Bijkomende kosten: Schoonmaak € 60,- per verblijf + energie naar verbruik.
M | T | W | T | F | S | S |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 31 |
Luxe villa met zwembad, 6 slaapkamers, 6 badkamers, wifi, airconditioning, rustig gelegen in het stadsdeel la Miranda nabij het stadion Nou Camp van FC Barcelona.
Bekijk de villaLuxe villa met 8 slaapkamers, 6 badkamers, recreatiezaal, zwembad van 14 x 6 meter, garage, grote tuin en zeezicht, op 2 kilometer van het strand van Massa Lubrense Sorrento. Grote villa op unieke locatie aan de Amalfikust voorzien van omheinde tuin, wifi en airconditioning.
Bekijk de villaModerne villa voor 6 personen in levendige badplaats Corralejo met mooie stranden en verbinding naar Lanzarote.
Villa met 3 slaapkamers en 2 badkamers
Bekijk de villa